پاسخ پرسش های پر تکرار

سوالات متداول

آیا خدمات مورد ارائه و سرویس کاران؛ نیروهای استخدامی هستند؟

همانطور که پیش‌تر در قسمت “درباره ما” مطالعه نمودید سامانه تعمیر تصفیه آب با توجه به معیارهای سخت‌گیرانه و نیز بررسی پیشینه ارائه‌دهندگان سرویس بهترین‌ها را گلچین و با معرفی و تضمین آنان و همچنین ضمانت بازگشت وجه؛ آرامش را برای مشتریان محترم فراهم نموده و با برقراری قردادهای دوطرفه الزام لازم را ایجاد می‌نماید؛ لیکن سرویس‌کاران استخدام مستقیم مجموعه نیستند.

اگر خدمتی در بازه زمانی مورد نظر موجود نباشد، چه کار باید کرد؟

گاهی به دلایل مختلف مانند پیشی گرفتن تقاضا از عرضه در زمان مورد نظر یا کاهش عرضه ممکن است ، امکان ثبت سفارش در بازه زمانی مورد نظر نباشد ، در اینصورت می‌بایست از بازه ‌های زمانی آتی استفاده کنید.

ارایه دهندگان خدمات در سامانه تعمیر و سرویس چه کسانی هستند؟

شرکای تجاری ما به دقت از میان برترین فعالان حوزه‌های خدماتی انتخاب گردیده‌اند و تمامی ایشان ملزم به رعایت استاندردهای سطح A پلاس  هستند و تمامی متخصصین ملزم به گذراندن دوره‌های آموزشی ویژه و مداوم در سامانه سرویس و تعمیر میباشند و سوابق کاری آنان به دقت بررسی می‌شود.

از کجا می‌توانم راجع به قیمت انجام خدمات مطمئن باشم، آیا این قیمت‌ها قبلاً بررسی شده‌اند؟

تمامی قیمت‌ها توسط کارشناسان فنی بررسی شده و با توجه به کیفیت ارائه خدمت طبقه‌بندی و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد، ضمناً مشتریان محترم نیز پس از تجربه خدمت خود با امتیاز دادن از یک ستاره تا پنج ستاره ، مشتریان آتی را جهت انتخاب سرویس‌کار راهنمایی می‌کنند، در نتیجه نه تنها قیمت‌ها توسط کارشناسان فنی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند بلکه کیفیت کار آنان نیز مورد توجه می‌باشد.

برای انتخاب و نهایی کردن سفارش در سایت نیاز به مشاوره دارم، راهی وجود دارد که در تصمیم‏ گیری به من کمک کند؟

کارشناسان بخش خدمات فنی و امور مشتریان تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید در سایت یا نرم افزار موجود، کافی و روشن باشد اما در صورت وجود سوال و راهنمائی بیشتر با شماره امور مشتریان تماس بگیرید تا در اسرع وقت همکاران پاسخگوی شما باشند.

آیا ممکن است سفارش من تایید شود اما به هر دلیل از پیش تعیین نشده‌ای مانند تصادف سرویس‌کار؛ یا هر مشکل دیگر خدمت مورد نظر را دریافت نکنم؟

اگر بنا به مسایل از پیش تعیین نشده و خارج از کنترل شرکت ، سرویس‌کاری که شما انتخاب کرده‌اید قادر به حضور در محل شما نباشد، همکاران امور مشتریان ؛ با شما تماس گرفته و ضمن توضیح مورد با هماهنگی شما فرد دیگری را به خدمت مورد در خواست تخصیص خواهند داد که البته این موارد بسیار استثنایی خواهد بود.

در صورت عدم رضایت از خدمت ارایه شده آیا حین یا بعد از انجام خدمت می‌توانم درخواست رسیدگی کنم؟

بله چه در حین و چه بعد از انجام خدمت در صورت وجود هرگونه مشکلی می‌توانید با امور مشتریان پلاک تماس گرفته و پس از طرح موضوع کارشناس فنی در محل حاضر و در صورت تائید مشکل ، با تخصیص نیروی جدید یا جبران مورد اقدام و مشکل پیش آمده را برطرف خواهد نمود. لازم به ذکر است در صورت عدم رضایت از عملکرد متخصص میبایست حداکثر تا 1 ساعت از شروع خدمت مراتب به اطلاع امور مشتریان رسیده تا به بهترین شیوه ممکن نسبت به آن رسیدگی شود.

آیا سامانه سرویس و تعمیر کیفیت خدمات ارایه شده را تضمین می‌کند؟

بله مجموعه تعمیر تصفیه آب با تعریف مراحل و فرآیندهای انجام کار تمام تلاش خود را در جهت کسب رضایت شما مشتری محترم انجام داده لیکن بنا به هر دلیل سهوی و منطقی؛ پس از بررسی متعهد به انجام دوباره‌کار یا بازپرداخت پول می‌باشند تا رضایت حاصل گردد.

آیا در هنگام حضور سرویس کار نیاز هست تا کسی در منزل یا محل کار حضور داشته باشد؟

بله توصیه می‌شود که حتماً از منظر نظارت و همینطور دریافت اطلاعات لازم در رابطه با خدمت مورد نظر شخص سفارش دهنده یا شخص جایگزین در زمان ارائه سرویس حضور داشته باشند

آیا در صورت انتخاب خدمت‌هایی که تکرار پذیر هستند و به صورت ماهانه یا شش ماهه امکان دریافت تخفیف خواهم داشت؟

بله این امکان برای مشتریان در خدمات تکرار پذیر مصداق دارد.

آیا سامانه تعمیر تصفیه آب در منطقه یا محل من نیز خدمت ارایه می‌دهد؟

نرم افزار به گونه‌ای طراحی شده که ابتدا محل مورد درخواست خدمت شما را دریافت کرده و بر اساس آن خدمات قابل ارایه در آن محل را نمایش می‌دهد . لذا در صورتیکه گروه‌های خدمت به شما نشان داده شد می‌توانید در کمال آرامش سرویس مورد نظر را انتخاب و سفارش دهید.

آیا لوازم کار را من باید تهیه کنم یا شرکت مسئول آن است؟

در رابطه با “ابزار کار” (مانند نردبان، دریل ، دستگاه‌های فنی، آچار، ابزار مخصوص) شرکت مسئول است و برای انجام خدمت، متخصص مربوطه آنها را به همراه خواهند داشت اما لوازم مصرفی در اکثر موارد به عهده مشتری است که هماهنگی‌های لازم پیش از زمان خدمت با شما انجام خواهد شد.

آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری من وجود دارد؟

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن شماره موبایل یا پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

آیا می‌‏توانم به اطلاعات سفارش‌های قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به اطلاعات سفارش‌های قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

دوست دارم از نرم افزار استفاده کنم، اما هنوز کاملاً به سفارش اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه مطمئن باشم که پس از پرداخت، خدمت مورد نظر به من می‌رسد؟

دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

آیا برای سفارش از نرم افزار، حتما باید در سایت عضو باشم؟

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید خدمات مورد ارایه را ببینید، اما برای انجام مراحل بعدی سفارش و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد شده و یا در هنگام سفارش، فرآیند عضویت خود را تکمیل کنید. با عضویت در سایت می‌توانید: – سریع‌تر و ساده‌تر سفارش دهید – به سادگی سوابق سفارش و فعالیت‌های خود را مدیریت کنید.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

آیا می‌توانم برای شخص دیگری از نرم افزار استفاده کنم و سفارش در محل آن شخص انجام شود؟

بله، پس از انتخاب سفارش خدمات موردنظر و اضافه کردن آنها به سبد، ثبت سفارش در 4 مرحله تکمیل خواهد شد: ۱) ورود به سامانه، ۲) اطلاعات محل خدمت، ۳) بازبینی سفارش ۴) اطلاعات پرداخت. در مرحله اطلاعات ارسال سفارش و بخش ” انتخاب آدرس”، شما می‌توانید با انتخاب گزینه “افزودن آدرس جدید” آدرس و مشخصات سفارش را وارد کنید.

از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‏‌ام، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟

نرم افزار تعمیر تصفیه آب با ارسال پیامک‏، مرحله به مرحله وضعیت سفارش را به شما اعلام می‏‌کند. همچنین برای اطلاع از وضعیت سفارش، می‏‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و با کلیک روی گزینه “سفارشات” از وضعیت آن مطلع شوید.

می‌‏توانم سفارشم را ابطال کنم یا تغییر بدهم؟

تا ۲۴ ساعت پیش از زمان سفارش درخواستی بدون محدودیت می‌توانید سفارش خود را ابطال کنید . درصورتیکه کمتر از ۲۴ ساعت به زمان سفارش نسبت به ابطال درخواست خود اقدام کنید ، درصدی از مبلغ از پرداختی کسر و مابقی عودت خواهد شد . کسر از مبلغ پرداختی صرفاً به این دلیل است که “آب یار” انتخابی شده برای سرویس شما در وقت باقیمانده امکان دریافت سرویس جدید نخواهد داشت و ممکن است دچار ضرر و زیان شود.

چنانچه قصد ابطال سفارش خود را دارید؛ برای لغو یا تغییر زمان آن، با واحد امور مشتریان تماس بگیرید.

بعد از ثبت سفارش، برای اطمینان از پردازش آن باید با مرکز مشتریان تماس بگیرم؟

خیر، پس از انجام مراحل خرید و ثبت سفارش، پردازش سفارش شما به صورت خودکار از طریق سرویس پیامک یا ایمیل اطلاع‏ رسانی خواهد شد و در صورتی که نیاز باشد کارشناسان فروش با شما تماس خواهند گرفت.

می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟

خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

مبلغ سفارشم را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟

همگی کاربران می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت و یا نرم افزار موبایل، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

در غیر این صورت پرداخت به صورت نقدی در محل مشتری خواهد بود.

با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه سفارش را اینترنتی پرداخت کرد؟

شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت یا اپلیکیشن ، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و پس از رفع مغایرت‏‌ها ، مبلغ را به صورت خودکار حداکثر تا 72 ساعت به حساب شما برگشت خواهد شد. در غیر اینصورت ، با بانک عامل درگاه پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

اختصاص امتیاز به خدمت دریافتی:

پلتفرم به روشی طراحی شده که بعد از دریافت سفارش و اتمام کار شما مشتریان محترم قادر خواهید بود تا با استفاده از سیستم امتیازدهی به کیفیت خدمت ارایه شده امتیاز داده و سایر مشتریان و ما را در ارایه بهتر و با کیفیت تر خدمت یاری کنید، لازم به یادآوری است که امتیازات از ۱ تا ۵ ستاره قابل انتخاب است.

عدم سفارش مستقیم به متخصص :

سامانه تعمیر تصفیه آب بر اساس اعتماد متقابل بنا نهاده شده و اطلاعات ارایه دهنده خدمت در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت تا با سهولت بیشتری به ارایه خدمت بپردازیم، لذا بجهت بهبود کیفیت، تضمین سلامت خدمت، تخفیف‌های آتی و همینطور ضمانت بازگشت وجه از ارتباط مستقیم در گرفتن خدمت مورد نظر از ارائه دهنده ، اجتناب کنید که این اعتماد پایه یک رابطه برنده برنده است.

ارایه بازخورد مستمر به نرم افزار تعمیر و سرویس:

هیچ کسب و کار موفقی در دنیا وجود ندارد که بدون دریافت نظرات مشتریانش و عمل به آن به موفقیت دست یافته باشد، مجموعه ما نیز از این قضیه مستثنی نبوده و بنابراین از شما مشتریان محترم درخواست دارد با نظرات و پیشنهادات اثربخش ما را در رسیدن به اهداف خود که ارایه خدمات با کیفیت و فرآهم آوردن آرامش خیال برای مشتریان است یاری فرمائید.

لذا با ارسال پیشنهادات و یا سوالات خود به پست الکترونیک info@tasfiehab.com و همچنین درخواست خدمت‌های جدید/آتی در قسمت “پیشنهاد شما” با همراه ما باشید .