بــــا امکـان درآمد بیش از ۴۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال در مـــاه

از تخصص و مهارت خود

کسب درآمد کنید!

ثبت نام رایگان

تصفیه آب چیست؟

تصفیه آب بزرگ‌ترین اپلیکیشن درخواست خدمات سیستم‌های تصفیه آب که پلی مطمئن میان مشتریان و متخصصان است، ایـن امـکان را به کـاربران خود می‌دهد تا هـر خـدمتی در زمینه سیستم‌های تصفیه آب که مورد نیازشان است را از طریق وبسایت و اپلیکیشن به راحتی و در هـر سـاعتی از شبانه‌روز سـفارش دهند.

کار در تصفیه آب چه مزیت‌هایی دارد؟

امکان رشد در کار

کیفیت حرف اول را در کار می‌زند. با افزایش کیفیت خدمات و رضایت مشتریان، اعتبار و امتیاز بیشتری خواهید داشت.

کسب درآمد مطمئن

تصفیه آب با داشتن بزرگترین جامعه مشتریان در سطح کشور، در تمام طول سال (حتی روزهای تعطیل)، امکان خدمت‌رسانی و درآمدزایی را برای شما فراهم می‌کند.

بدون نیاز به سرمایه

شما نیازی به سرمایه یا محل کار ندارید. از هر کجا که باشید، می‌توانید با اپلیکیشن تصفیه آب سفارش مشتریان را ببینید و کار دلخواه‌تان را قبول کنید.

رییس خودتان باشید

شما مختارید در هر زمان که مایل بودید کار کنید. انتخاب و قبول سفارش‌ها بر اساس زمان و مکان دلخواه خودتان است.

چگونه از تصفیه آب کسب درآمد کنیم؟

انتخاب کار از اپلیکیشن

بعد از ثبت‌نام در تصفیه آب به لیست کارهایی که مشتریان درخواست داده‌اند، دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید ساعت و محل انجام کار را ببینید و برای انجام کاری که مایلید، اعلام آمادگی کنید.

توافق با کارفرما (مشتری) برای انجام کار

اعلام آمادگی شما به مشتریان اطلاع داده شده و شماره تماس شما در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با مشتریان در مورد جزییات کار صحبت کنید و در مواردی که نیاز به اعلام قیمت باشد، هزینه انجام کار را به ایشان اعلام کنید.

کار را انجام دهید و درآمد کسب کنید

شما در محل مشتری حاضر می‌شوید و پس از انجام سفارش، کسب درآمد خواهید داشت. شما می‌توانید با انجام صحیح و به موقع کار، امتیاز بیشتری از مشتریان دریافت کنید که امکان مشاهده و دریافت کارهای جدید را برایتان راحت‌تر می‌کند.

کسب و کار در جیب شما!

پس از ثبت نام و عضویت در تصفیه آب، شما می‌توانید از هر کجا و در هر ساعتی از شبانه‌روز درخواست مشتریان را در گوشی موبایل خود مشاهده و سفارش مورد نظر را قبول کنید. اپلیکیشن متخصصین تصفیه آب در حال حاضر برای گوشی‌های اندروید قابل دانلود است.

پرسش و پاسخ‌های متداول

چطور می‌شه عضویت در تصفیه آب رو لغو کرد؟

برای قطع همکاری می‌توانید هر زمانی که تمایل داشتید، تسویه حساب نهایی رو انجام بدید، مدارک‌تون رو از نمایندگی تحویل بگیرید و عضویت خودتون رو لغو کنید.

برای عضویت در تصفیه آب به عنوان متخصص، باید به شکلی اقدام کنید؟

در انتهای همین صفحه (کسب درآمد)، می‌تونید در بخش پیوستن به تصفیه آب، اطلاعاتی مثل نام و شماره تلفن‌تون رو وارد کنید تا مدارک لازم جهت عضویت در تصفیه آب برای شما پیامک بشه. بعد از فراهم کردن مدارک، می‌تونید به نمایندگی تصفیه آب در شهرتون سر بزنید و کارهای ثبت نام رو انجام بدید و به این ترتیب، عضو تصفیه آب بشید. اطلاعات خود را وارد کنید. برای هماهنگی های لازم با شما تماس گرفته خواهد شد. بعد از تحویل مدارک و تایید صلاحیت، اپلیکیشن برای شما فعال خواهد شد.

نیروهای متخصص، در چه محدوده کاری می‌تونن فعالیت کنند ؟

در حال حاضر، تصفیه آب در همه شهر ایران نمایندگی داره و متخصصین هر شهری می‌تونن سفارش‌های اون شهر رو مشاهده کنند. همچنین در کلان شهرها، افراد می‌تونن بسته به مسافتی که با محل درخواست دارند، برای پذیرش کارها اعلام آمادگی کنند.

با چه مهارت هایی میشه در تصفیه آب فعالیت کرد؟

خدمات مختلفی در تصفیه آب ارائه می‌شن و افرادی که توانایی انجام کارهای زیر رو داشته باشند، می‌تونن یکی از اعضای فعال تصفیه آب باشند: 1. متخصصین تعمیرات ساختمانی لوله کشی. 2. متخصصین تعمیرات لوازم برقی خانگی.

به جمع متخصصین ما بپیوندید